Oferujemy trzy metody płatności za zakupy złożone w naszym sklepie:

 1. Płatność przelewem tradycyjnym na konto bankowe:

  SATIS INTERNATIONAL S.C.
  Przeskok 53, 63-400 Ostrów Wielkopolski
  Santander Bank Polska S.A.
  70 1090 1160 0000 0001 1530 1378

 2. Płatność za pobraniem - przy odbiorze

 3. Przelewy automatyczne obsługiwane przez system przelewy24


Nasz sklep obsługiwany jest przez płatności za pośrednictwem Przelewy24


Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na sokiprostozewsi.pl.

Bezpieczne zakupy

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, tak samo jak nasz sklep, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.