Wagi paletowe

Wagi paletowa z legalizacją firmy Satis jest wysokiej jakości urządzeniem ważącym o szerokiej gamie dostępnych mierników. Dzięki możliwości wyboru miernika wagowego możemy skompletować wagę dostosowaną do Twoich potrzeb. Do wyboru dostępne są m. in. mierniki ze stali nierdzewnej, z funkcją liczenia sztuk, kalkulacji ceny, ważenia zwierząt, z przekaźnikami. Wagi paletowe sprawdzą się na magazynach,w skupach złomu i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zważenia przedmiotów o dużych gabarytach i znacznej masie. Niewątpliwą zaletą wag paletowych jest fakt, że bez przeszkód można umieszczać na nich palety z towarem za pomocą wózka widłowego lub paleciaka. Wagę można wg potrzeb zamówić z legalizacją lub bez.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

SATIS WAGA TSU PALETOWA BW

Cena 3 565,00 zł

Waga paletowa firmy SATIS z wysokiej jakości miernikiem wagowym BW służy do wygodnego ważenia przedmiotów o dużej masie na paletach.

WAGA PALETOWA SATIS BWS

Cena 4 429,00 zł

Wysokiej jakości waga paletowa firmy SATIS z nierdzewnym miernikiem wagowym BWS. Może być  wykorzystywana w przemyśle i w handlu, dzięki możliwości legalizacji. Obudowa miernika jest wykonana ze stali nierdzewnej, ma wbudowaną uszczelkę i stopień ochrony IP67. Czytelny wyświetlacz LCD 52mm z...

SATIS WAGA TSU PALETOWA HW

Cena 3 715,00 zł

Pomost paletowy firmy SATIS w zestawie z wysokiej jakości miernikiem wagowym HW służy do ważenia przedmiotów o dużej masie. Może być  wykorzystywany w przemyśle i w handlu. Dzięki połączeniu z miernikiem posiadającym certyfikat OIML może być legalizowany.

WAGA PALETOWA SATIS STB-7

Cena 3 689,00 zł

Legalizowana waga do ważenia palet firmy Satis składa się z pomostu paletowego i wysokiej jakości miernika wagowego STB-7. Może być używana w przemyśle i handlu . Pomost, dzięki połączeniu z miernikiem posiadającym certyfikat OIML, może być legalizowany. Konstrukcja platformy w kształcie litery U...

SATIS WAGA TSU PALETOWA STB-22

Cena 3 875,00 zł

Waga w kształcie litery U firmy SATIS z miernikiem wagowym STB-22 służy do ważenia przedmiotów na paletach za pomocą wózka widłowego. Może być  wykorzystywana w przemyśle i w handlu.

WAGA PALETOWA SATIS STBR-7

Cena 3 689,00 zł

Waga paletowa firmy Satis z miernikiem ledowym STBR-7 jest przeznaczona do ważenia przedmiotów na paletach. Waga może zostać zalegalizowana.

SATIS WAGA TSU PALETOWA VW

Cena 3 949,00 zł

Wysokiej jakości waga paletowa firmy Satis z wytrzymałym miernikiem VW idealnie nadaje się do ważenia przedmiotów na paletach z użyciem wózka widłowego lub paleciaka.