Witamy w SATIS International

Firma SATIS International jest producentem wag elektronicznych. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń ważących dla klientów hurtowych i detalicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości legalizowane wagi: kalkulacyjne, proste, magazynowe, pomostowe oraz mierniki wagowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanych produktów oraz świadczymy usługi w zakresie legalizowania wag.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Historia naszej firmy rozpoczyna się w grudniu 2010 roku, kiedy jako partner i dystrybutor wag firmy Tscale, rozpoczęliśmy działalność pod nazwą Tscale Polska s.c. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Zainteresowanie założyciela firmy branżą wagarską wynikało z tradycji rodzinnych. Od początku naszym celem było dostarczanie odbiorcom produktów o najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Nasze zaangażowanie szybko zostało zauważone i docenione przez klientów. Postanowiliśmy jako producent wprowadzić na rynek nową linię produktów. W październiku 2012 roku zmieniliśmy nazwę firmy na Satis International s.c. W maju 2014 roku nastąpiło otwarcie nowego zakładu produkcyjnego i siedziby firmy przy ulicy Przeskok 53 w Ostrowie Wielkopolskim.

Obecnie jesteśmy znaczącym producentem wag w Polsce. Zakres naszej działalności to produkcja, doradztwo, sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pozycja firmy Satis International s.c. w branży wagarskiej zobowiązuje nas do szczególnej dbałości o poziom produktów i obsługi oraz do wyznaczania najwyższych standardów w tej dziedzinie. Aby poznawać najnowsze trendy i ciekawe rozwiązania regularnie uczestniczymy w targach branżowych odbywających się za granicą.

Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia zapewniamy naszym klientom produkty o wysokiej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania które proponujemy cechuje techniczna niezawodność. Koncentrujemy się na innowacjach, łącząc użyteczność i ciekawy wygląd. Dostarczamy kompleksowe, elastyczne rozwiązania dla klientów hurtowych i detalicznych. W swojej ofercie mamy ponad 100 produktów. Produkujemy i sprzedajemy wagi sklepowe, magazynowe, platformowe i mierniki wagowe. Większość naszych produktów wysokiej jakości posiadają OIML oraz Certyfikaty Zgodności, dzięki którym możemy przeprowadzać legalizację urządzeń wagowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do kontaktu z nami.

Można nas znaleźć na YouTube, Instagramie i Facebooku.