SATIS WAGA PLATFORMOWA STS 1,5x1,5m BW

3 999,00 zł
Brutto

Pomost platformowy czteroczujnikowy 1,5x1,5m firmy SATIS służy do ważenia przedmiotów o dużej masie. W połączeniu z miernikiem BW może być stosowany m.in. w halach, hurtowniach, magazynach, centrach dystrybucji. 

Zakres wagi
Legalizacja
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pomost platformowy czteroczujnikowy 1,5x1,5m firmy SATIS służy do ważenia przedmiotów o dużej masie. W połączeniu z miernikiem BW może być stosowany m.in. w halach, hurtowniach, magazynach, centrach dystrybucji. Miernik wyróżnia się klasycznym wyglądem obudowy, która została wykonana z tworzywa sztucznego. Jest zbudowany z wyświetlacza LCD z podświetleniem, który zapewnia dobrą widoczność w ciemnych pomieszczeniach oraz podczas złych warunków atmosferycznych. Klawiatura składa się z sześciu przycisków. Posiada wbudowany akumulator 6V/1,3Ah oraz zasilacz sieciowy 9V/0,5A. Miernik charakteryzuje się energooszczędnością, ma tryb uśpienia i automatyczne wyłączenie. Żywotność akumulatora bez podświetlenia wynosi około 320 godzin. Na wyświetlaczu jest wskazanie poziomu naładowania akumulatora oraz informacja o ładowaniu. Maksymalny zakres pomiarowy platformy wynosi od 600kg do 5t. Pomost w połączeniu z miernikiem wagowym BW, posiadającym certyfikat OIML można legalizować. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji jak: ważenie zwierząt, ważenie kontrolne, zerowanie, tarowanie, możliwość zmiany jednostek ważenia (kilogramy, funty). Dzięki wyjściu RS232 istnieje możliwość podłączenia miernika do komputera lub drukarki. 

Solidną konstrukcję o dużej wytrzymałości gwarantuje platforma zbudowana z blachy stalowej ryflowanej malowanej proszkowo o grubości stali 5mm-6mm. Dostępne wielkości platformy mieszczą się w zakresie od 1x1m do 1,5x2m. Pomost ma na spodzie cztery regulowane nóżki wykonane ze stali stopowej, które służą do ustawienia wagi w poziomie oraz do regulacji wysokości. Cztery wysokiej jakości czujniki tensometryczne ze stali stopowej gwarantują stabilność. Czujniki posiadają certyfikat OIML oraz klasę ochrony IP68. W zestawie znajduje się sumator, który sumuje sygnały z pojedynczych tensometrów. Do pomostu zamocowany jest uchwyt, w którym umieszczona jest poziomiczka służąca do regulacji wagi, w pozycji poziomej do pola grawitacyjnego ziemi. Przewód w celu zapobiegania uszkodzeniom został zabezpieczony w peszlu o długości 5m.

Cechy wagi  platformowej SATIS z miernikiem BW:

  • wielkości platformy w zakresie od 1x1m do 1,5x2m
  • maksymalny zakres obciążenia od 600kg do 5t
  • miernik zasilany przez akumulator 6V/1,3Ah i zasilacz 9V/0,5A
  • wysokiej jakości czujniki wagowe 
  • temperatura pracy od -10°C do +40°C.

Obciążenie

600kg

1,5t

2t

3t

5t

Dokładność

200g

0,5kg

1kg

1kg

2kg

Gwarantujemy:

  • niezawodną jakość w przystępnej cenie
  • dobrze zabezpieczoną wysyłkę na palecie
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

WAGA PLATFORMOWA 1,5x1,5m
1 Przedmioty

Opis

CE
TAK
Legalizacja
TAK
ale tylko wg wybranej opcji TAK/NIE
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
TAK
Zasilacz
12V/1A
Akumulator
6V/1,3Ah
Typ wyświetlacza
LCD
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Czas pracy na baterii
ok. 40h
Ważenie kontrolne
TAK
Zmiana jednostek ważenia
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Obudowa miernika
Z tworzywa sztucznego
Wstrzymanie wyniku ważenia (HOLD)
TAK
Regulowane stopy
TAK
Konstrukcja pomostu
blacha stalowa ryflowana malowana proszkowo
Grubość blachy
Od 5 do 6mm w zależności od obciążenia

Specyficzne kody

Plik

Akcesoria

SATIS WAGA PLATFORMOWA STS...

3 999,00 zł