SATIS MIERNIK WAGOWY STB-7 LCD

650,00 zł
Brutto

Miernik wagowy STB-7 firmy SATIS to bardzo popularne, dobrze sprzedające się urządzenie
do stosowania m.in. w wagach magazynowych i platformowych. Może być przeznaczony do wag jednozakresowych i dwuzakresowych. Solidna obudowa miernika została wykonana z tworzywa sztucznego ABS. Na tyle obudowy znajdują się zdejmowane gumowe zaślepki, dzięki którym można powiesić miernik na ścianie.

Posiada OIML pod legalizację

Wybierz wariant
Telefoniczna kalibracja miernika +70zł
Ilość

Miernik wagowy STB-7 firmy SATIS to bardzo popularne, dobrze sprzedające się urządzenie do stosowania m.in. w wagach magazynowych i platformowych. Może być przeznaczony do wag jednozakresowych i dwuzakresowych. Solidna obudowa miernika została wykonana z tworzywa sztucznego ABS. Na tyle obudowy znajdują się zdejmowane gumowe zaślepki, dzięki którym można powiesić miernik na ścianie.

Miernik ma wbudowany akumulator 6V/4Ah oraz posiada zasilacz sieciowy 12V/1A. Duży, wyraźny wyświetlacz LCD 30mm podświetlany diodami LED ułatwia odczyt.

Prezentowany model występuje w dwóch rodzajach: z wyjściem RS232 lub RS232 + wyjście przekaźnikowe. Wyjście RS służy do przesyłania danych do komputera lub drukarki. Wyjście przekaźnikowe jest stosowane w wagoworkownicach, np. do węgla, zboża. Przekaźniki powodują odcięcie sygnału na taśmie.

Miernik wagowy STB-7 został wyposażony w ułatwiające pracę funkcje takie jak: automatyczne wyłączanie, ważenie kontrolne, zmiana jednostek ważenia, zerowanie, liczenie sztuk oraz tarowanie. Tarowanie umożliwia pokazanie ciężaru samych produktów, bez wagi pojemnika w którym się znajdują. Opcja ważenia kontrolnego powoduje uruchomienie alarmu w sytuacji, gdy masa na wadze spełnia lub przekracza wartości przechowywane w pamięci. W pamięci są przechowywane wartości dla dolnej i górnej granicy.

Urządzenie można poddać legalizacji po połączeniu z pomostem wagowym. Miernik posiada odpowiednią dokumentację tzw. OIML, dzięki czemu waga może służyć do rozliczeń handlowych.

Cechy miernika STB-7:

  • wyjście RS232 lub wyjście RS232 + wyjście przekaźnikowe 
  • zalecana temperatura pracy od -10°C do 40°C
  • wyświetlacz LCD 30mm, podświetlany diodami LED
  • akumulator 6V/4Ah oraz zasilacz sieciowy 12V/1A

Gwarantujemy:

  • niezawodną jakość za przystępną cenę
  • cenione przez klientów, dobrze sprzedające się urządzenie
  • 2- letnią gwarancję

UWAGA
Klient dokonujący zakupu towaru jako części zamiennej wagi lub innego produktu będącego w ofercie – deklaruje, iż posiada wystarczające kompetencje techniczne by samodzielnie lub przy pomocy autoryzowanego serwisu taką część wymienić.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń części zamiennej montowanej przez osoby nieuprawnione.
Usługi serwisu i konsultacje techniczne są odpłatne.

MIERNIK WAGOWY
5 Przedmioty

Opis

CE
TAK
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
TAK
Zasilacz
12V/1A
Obudowa
Z tworzywa sztucznego
Typ wyświetlacza
LCD
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Czas pracy na baterii
ok. 48h
Liczenie sztuk
TAK
Ważenie kontrolne
TAK
Zmiana jednostek ważenia
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Akumulator
6V/4Ah
Ilość przycisków
8

Specyficzne kody

Plik

Akcesoria

SATIS MIERNIK WAGOWY STB-7 LCD

650,00 zł