SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS 60x80cm 600kg VW

3 799,00 zł
Brutto

Waga magazynowa  60x80m z miernikiem VW firmy SATIS to profesjonalne urządzenie do ważenia różnego rodzaju produktów. Przeznaczona do stosowania w handlu, rolnictwie, w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych. Wyposażenie w wiele praktycznych funkcji daje jej duży zakres zastosowania i znacząco ułatwia pracę. Została wykonana przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się stabilną i solidną konstrukcją oraz wytrzymałością.

Max: 600 kg

Legalizacja
Odłączany miernik
Ilość
Obecnie brak na stanie

Waga magazynowa  60x80m z miernikiem VW firmy SATIS to profesjonalne urządzenie do ważenia różnego rodzaju produktów. Przeznaczona do stosowania w handlu, rolnictwie, w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych. Wyposażenie w wiele praktycznych funkcji daje jej duży zakres zastosowania i znacząco ułatwia pracę. Została wykonana przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się stabilną i solidną konstrukcją oraz wytrzymałością.

Podstawę wagi stanowi konstrukcja stalowa. Nierdzewna szalka wykonana ze stali o grubości 1,2 mm została pokryta przylepną ochronną folią, która zabezpiecza szalkę przed porysowaniem. W wyposażeniu wagi jest wysokiej jakości aluminiowy czujniki marki Zemic  z 2-metrowym przewodem. Waga ma wbudowany tzw. wysięgnik, czyli rurkę, na której można przytwierdzić miernik wagowy/wyświetlacz. Na spodzie posiada wkręcane gumowe nóżki, które zabezpieczają powierzchnię na której jest położona przed porysowaniem, uniemożliwią przesuwanie wagi oraz służą do ustawienia szalki w poziomie. Do platformy zamocowany jest uchwyt, w którym umieszczona jest okrągła poziomiczka służąca do regulacji wagi w pozycji poziomej do pola grawitacyjnego ziemi.

Miernik VW, który jest w komplecie z wagą magazynową , to dokładny i szybki przyrząd pomiarowy, wyposażony w funkcję ważenia zwierząt i przeliczania jednostek ważenia (kilogramy, funty). Ma obudowę z tworzywa ABS oraz klawiaturę składającą się z siedmiu klawiszy. 6-cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewnia łatwy i szybki odczyt wyników pomiaru w każdych warunkach. Na wyświetlaczu jest dioda wskazująca poziom naładowania oraz ostrzeżenie o konieczności ładowania. Model VW jest wyposażony w funkcje takie jak: tarowanie dzięki któremu można uzyskać wagę samego produktu, zerowanie, ważenie kontrolne. Poprzez interfejs RS-232 miernik można podłączyć do kasy fiskalnej lub drukarki etykiet, a wynik ważenia można przekazać do komputera lub drukarki.

Istnieje również dodatkowa opcja zamówienia wagi na wtyczce tzn. na samym przewodzie. 

Cechy wagi magazynowej z  miernikiem VW:

  • klasa szczelności czujnika IP65
  • maksymalny zakres pomiarowy 600kg
  • konstrukcja pomostu stalowa  oraz szalka wykonana ze stali nierdzewnej
  • oparcie wspomagające utrzymanie i stabilizację ważonych przedmiotów
  • wbudowany akumulator żelowy (bezobsługowy) 6V/1,3Ah oraz zasilacz zewnętrzny 12V/1A w mierniku
  • złącze RS-232 w mierniku umożliwiające podłączenie do drukarki lub komputera

Obciążenie

600kg

Dokładność

200g

Gwarantujemy:

  • produkt zapakowany w dobrej jakości karton z logo marki SATIS, wewnątrz zabezpieczony styropianem oraz dodatkową nakładką z kartonu
  • czujnik i miernik z OIML - oznacza możliwość legalizacji
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

WAGA MAGAZYNOWA 60x80cm

Opis

CE
TAK
Legalizacja
TAK
ale tylko wg wybranej opcji TAK/NIE
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
TAK
Zasilacz
12/1A 12W
Typ wyświetlacza
LCD
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Klasa dokładności
III
Czas pracy na baterii
ok. 45 godzin
Liczenie sztuk
TAK
Jednostki ważenia
kg, lb
Podświetlany wyświetlacz
TAK
Ważenie kontrolne
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Akumulator
6V/1,3Ah
Obudowa miernika
Z tworzywa sztucznego
Ilość przycisków
7
Wstrzymanie wyniku ważenia (HOLD)
TAK
Blokada klawiatury
TAK
Konstrukcja pomostu
stalowa
Regulowane stopy
TAK

Specyficzne kody

Plik

Akcesoria

SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS...

3 799,00 zł