SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS 60x80cm 600kg STBR-7

3 540,00 zł
Brutto

Pomost magazynowy 60x80cm firmy SATIS w zestawie z miernikiem STBR-7 jest przeznaczony m.in. do ważenia towarów w magazynach, na bazarach, w halach produkcyjnych, w centrach logistycznych oraz podczas kontroli dostaw. Miernik posiada dokumentację tzw. OIML, dzięki czemu urządzenie można poddać legalizacji. 

Max: 600 kg 

Legalizacja
Odłączany miernik
Ilość
Obecnie brak na stanie

Pomost magazynowy 60x80cm firmy SATIS w zestawie z miernikiem STBR-7 jest przeznaczony m.in. do ważenia towarów w magazynach, na bazarach, w halach produkcyjnych, w centrach logistycznych oraz podczas kontroli dostaw. Miernik posiada dokumentację tzw. OIML, dzięki czemu urządzenie można poddać legalizacji. 

Solidna konstrukcja stalowa  oraz nierdzewna szalka wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm, pozwolą na długie i bezawaryjne korzystanie z urządzenia. Na spodzie platformy znajdują się wkręcane gumowe nóżki, które służą do ustawienia szalki w poziomie, a także do regulacji wysokości. Na płycie zamocowany jest uchwyt, w którym umieszczona jest okrągła poziomiczka służąca do regulacji wagi w pozycji poziomej do pola grawitacyjnego ziemi. Platforma posiada aluminiowy czujnik marki Zemic z 2-metrowym przewodem i wbudowany wysięgnik, na którym jest zamocowany miernik STBR-7.

Miernik STBR-7 ma mocną i wytrzymałą obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego ABS oraz duży wyświetlacz LED, który umożliwia odczyt wskazania mierzonej masy podczas złych warunków atmosferycznych oraz przy słabym oświetleniu.  Urządzenie jest wyposażone w wiele praktycznych funkcji: automatyczne wyłączanie, zmiana jednostek ważenia, zerowanie, liczenie sztuk, tarowanie, ważenie kontrolne. . Opcja ważenia kontrolnego, powoduje włączenie sygnału dźwiękowego, gdy masa ważonego produktu przekracza przechowywane w pamięci wartości dla dolnej lub górnej granicy. Miernik ma możliwość przesyłania danych z odczytu do drukarki lub komputera poprzez złącze RS232. Istnieje również dodatkowa opcja zamówienia wagi na wtyczce tzn. na samym przewodzie. 

Cechy pomostów magazynowych z miernikiem STBR-7:

  • klasa szczelności czujnika IP65
  • szalka o wymiarze 60x80cm 
  • maksymalny zakres pomiarowy 600kg
  • pokrycie przylepną ochronną folią zabezpieczającą przed porysowaniem szalki
  • wbudowany akumulator 6V/4Ah oraz zasilacz sieciowy 12V/1A ze wskaźnikiem naładowania w mierniku
  • miernik wyposażony w wyjście RS232 do przesyłania danych do komputera lub drukarki
  • zalecana temperatura pracy od -10°C do 40°C

Obciążenie

600kg

Dokładność

200g

Gwarantujemy:

  • produkt zapakowany w dobrej jakości karton z logo marki SATIS, wewnątrz zabezpieczony styropianem oraz dodatkową nakładką z kartonu
  • wysokiej jakości produkt
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

WAGA MAGAZYNOWA 60x80cm

Opis

CE
TAK
Legalizacja
TAK
ale tylko wg wybranej opcji TAK/NIE
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
TAK
Zasilacz
12V/1A
Typ wyświetlacza
LED
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Czas pracy na baterii
ok. 48h
Ważenie kontrolne
TAK
Zmiana jednostek ważenia
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Akumulator
6V/4Ah
Obudowa miernika
Z tworzywa sztucznego
Ilość przycisków
8
Konstrukcja pomostu
stalowa
Regulowane stopy
TAK

Specyficzne kody

Plik

Instrukcja miernik STBR-7

Plik (657.14k)

Akcesoria

SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS...

3 540,00 zł