SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS 60x80cm 600kg BW

3 320,00 zł
Brutto

Waga magazynowa jednoczujnikowa 60x80cm  z miernikiem BW marki SATIS to urządzenie precyzyjne, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. 

Max: 600 kg

Legalizacja
Odłączany miernik
Ilość
Obecnie brak na stanie

Waga magazynowa jednoczujnikowa 60x80cm  z miernikiem BW marki SATIS to urządzenie precyzyjne, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. 

Stabilność, trwałość i długą żywotność wagi magazynowej gwarantuje stalowa konstrukcja pokryta szalką ze stali nierdzewnej o grubości 1,2mm. Waga posiada wysokiej jakości aluminiowy czujnik marki Zemic z 2-metrowym przewodem, wbudowany tzw. wysięgnik, czyli rurkę, na której można przytwierdzić miernik wagowy/wyświetlacz, wkręcane gumowe nóżki, które służą do ustawienia szalki w poziomie, stabilizacji i regulacji wysokości oraz uchwyt, w którym umieszczona jest okrągła poziomiczka służąca do regulacji wagi w pozycji poziomej do pola grawitacyjnego ziemi.

Miernik BW, który jest w zestawie to profesjonalne urządzenie zbudowane z obudowy z tworzywa sztucznego, wyświetlacza LCD z podświetleniem, klawiatury składającej się z ośmiu klawiszy i akumulatora 6V/1.3 Ah. Jest wyposażony przydatne funkcje, takie jak: ważenie zwierząt, tarowanie, możliwość zmiany jednostek ważenia (kilogramy, funty, oz), wyświetlanie wagi neto i brutto, ręczne przesyłanie danych poprzez złącze RS-232 do komputera lub drukarki, sumowanie ważeń (maksymalna ilość ważeń 9999), przywołanie sumowanych ważeń. Miernik charakteryzuje się energooszczędnością, ma tryb uśpienia i automatyczne wyłączenie, a na wyświetlaczu jest wskazanie poziomu naładowania akumulatora oraz informacja o ładowaniu. Posiada OIML (Międzynarodowa Organizacja Metrologii Prawnej), dzięki czemu po zmontowaniu go z odpowiednim pomostem można na nim dokonać legalizacji. Istnieje również dodatkowa opcja zamówienia wagi na wtyczce tzn. na samym przewodzie. 

Cechy wagi magazynowej w zestawie z miernikiem BW:

  • klasyczny wygląd
  • nierdzewna szalka o grubości 1,2mm 
  • wymiary szalki 60x80cm 
  • maksymalny zakres pomiarowy  600kg 
  • akumulator 6V/1.3 Ah w mierniku

Obciążenie

600kg

Dokładność

200g

Gwarantujemy:

  • pokrycie przylepną ochronną folią zabezpieczającą przed porysowaniem szalki
  • produkt zapakowany w dobrej jakości karton z logo marki SATIS, wewnątrz zabezpieczony styropianem oraz dodatkową nakładką z kartonu
  • czujnik i miernik z OIML, co pozwala na legalizację
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

WAGA MAGAZYNOWA 60x80cm

Opis

CE
TAK
Legalizacja
TAK
ale tylko wg wybranej opcji TAK/NIE
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
TAK
Zasilacz
12V/1A
Akumulator
6V/1,3Ah
Typ wyświetlacza
LCD
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Czas pracy na baterii
ok. 40h
Ważenie kontrolne
TAK
Zmiana jednostek ważenia
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Obudowa miernika
Z tworzywa sztucznego
Wstrzymanie wyniku ważenia (HOLD)
TAK
Konstrukcja pomostu
stalowa
Regulowane stopy
TAK

Specyficzne kody

Plik

Akcesoria

SATIS WAGA MAGAZYNOWA TS...

3 320,00 zł