SATIS WAGA PLATFORMOWA STS 1,5x1,5m STXK-11

4 475,00 zł
Brutto

Pomost platformowy czteroczujnikowy 1,5x1,5m firmy SATIS służy do ważenia przedmiotów o dużej masie. W połączeniu z miernikiem ST-XK11 może być stosowany m.in. w halach, hurtowniach, magazynach, centrach dystrybucji oraz na zewnątrz pod zadaszeniem. 

Zakres wagi
Legalizacja
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pomost platformowy czteroczujnikowy 1,5x1,5m firmy SATIS służy do ważenia przedmiotów o dużej masie. W połączeniu z miernikiem ST-XK11 może być stosowany m.in. w halach, hurtowniach, magazynach, centrach dystrybucji oraz na zewnątrz pod zadaszeniem. Obudowa miernika została wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na uszkodzenia. Miernik ma wbudowany akumulator 6V/2,8Ah oraz zasilacz sieciowy 7,5V. Model ST-XK11 ma 6-cyfrowy, podświetlany diodami LED, bardzo wyraźny wyświetlacz LCD, który zapewnia dobrą widoczność w ciemnych pomieszczeniach oraz podczas złych warunków atmosferycznych. Maksymalny zakres pomiarowy platformy wynosi  od 1,5t do 5t. Pomost w połączeniu z miernikiem wagowym ST-XK11, posiadającym certyfikat OIML można legalizować. ST-XK11 posiada wiele przydatnych funkcji  takich jak: tarowanie, zerowanie, ważenie kontrolne z ustawialnymi progami HI OK LO, auto wyłączanie, sterowanie podświetleniem, jednostkę masy w kg, wskazanie poziomu naładowania baterii, automatyczne wyłączanie oraz sterowanie podświetleniem.  

Solidną konstrukcję o dużej wytrzymałości gwarantuje platforma zbudowana z blachy stalowej ryflowanej malowanej proszkowo o grubości stali 5mm-6mm. Dostępne wielkości platformy mieszczą się w zakresie od 1x1m do 1,5x2m. Pomost ma na spodzie cztery regulowane nóżki wykonane ze stali stopowej, które służą do ustawienia wagi w poziomie oraz do regulacji wysokości. Cztery wysokiej jakości czujniki tensometryczne ze stali stopowej gwarantują stabilność. Czujniki posiadają certyfikat OIML oraz klasę ochrony IP68. W zestawie znajduje się sumator, który sumuje sygnały z pojedynczych tensometrów. Do pomostu zamocowany jest uchwyt, w którym umieszczona jest poziomiczka służąca do regulacji wagi, w pozycji poziomej do pola grawitacyjnego ziemi. Przewód w celu zapobiegania uszkodzeniom został zabezpieczony w peszlu o długości 5 m.

Cechy wagi  platformowej SATIS z miernikiem ST-XK11:

  • wielkości platformy w zakresie od 1x1m do 1,5x2m
  • maksymalny zakres obciążenia od 1,5t do 5t
  • miernik zasilany przez akumulator 6V/2,8Ah i zasilacz 7,5V
  • wysokiej jakości czujniki wagowe 
  • temperatura pracy od -10°C do +40°C.

Obciążenie

1,5t

2t

3t

5t

Dokładność

0,5kg

1kg

1kg

2kg

Gwarantujemy:

  • niezawodną jakość w przystępnej cenie
  • dobrze zabezpieczoną wysyłkę na palecie
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Czas realizacji: do 10 dni roboczych

WAGA PLATFORMOWA 1,5x1,5m
1 Przedmioty

Opis

CE
TAK
Legalizacja
TAK
ale tylko wg wybranej opcji TAK/NIE
Gwarancja
2 lata
Auto wyłączanie
TAK
Wyjście RS232
NIE
Typ wyświetlacza
LCD
Temperatura pracy
Od -10⁰C do 40⁰C
Czas pracy na baterii
ok. 20h
Jednostki ważenia
kg
Ważenie kontrolne
TAK
Wskaźnik naładowania
TAK
Obudowa miernika
Ze stali nierdzewnej
Ilość przycisków
6
Regulowane stopy
TAK
Konstrukcja pomostu
blacha stalowa ryflowana malowana proszkowo
Grubość blachy
Od 5 do 6mm w zależności od obciążenia
Zasilanie
100V-240V, wbudowany akumulator oraz zasilacz sieciowy (w komplecie) AC 220V/50Hz, DC 7,5V

Specyficzne kody

Plik

SATIS WAGA PLATFORMOWA STS...

4 475,00 zł